Kalite, Güven, Estetik

Daima yüksek kalitede üretim yapmayı amaçlayan, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişmeyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız için, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.
Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Dört Mevsim Kullanabileceğiniz Bahçe Mobilyaları

Kaliteli ürün ya da hizmet, rastlantıların değil, sistemli çalışmaların sonucudur. 4.000 m2 kapalı, 1.500 m2 açık imalat alanımız ve makinelerimiz, uzman kadrolarla birlikte sürekli yenilenmektedir. Bu da üretim sahamızın sürekli ve güçlü bir şekilde büyüdüğünün göstergesidir.

Onlarca Yıllık Deneyim

Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan ZENAR MOBİLYA LTD. ŞTİ daima sektörün öncü firmalarından olmaktır..Hedefimiz Türkiye dünya pazarında  bugün gelmiş olduğumuz noktayı daima ileri taşıyarak doğaya ve insana saygılı ürünler üreterek büyümektir.

Vizyonumuz

İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz.

Bahçe Mobilyaları sektörünün ilerlemesine katkıda bulunmak, mobilyacıların sorunlarının çözümlenmesine gayret göstermek, sektörün ihtiyaç  duyduğu alanlarda alınması gereken önlem ve tedbirlerin tespitinde rol model olmak, mevcut deneyim ve tecrübeleri ışığında eşi ve benzeri olmayan, özel tasarım mobilya ürünleri üretmek, bu yolla müşterilerine benzersiz bahçe mobilyası deneyimi yaşatmaktır.
 
Misyonumuz